Digjet një autobus me targa të huaja në magjistralen Han i Elezit-Kaçanik

10:32 | 3 Gusht 2021

Një autobus me targa të huaja është përfshirë nga flakët, në drejtim të Kaçanikut.

Raportohet se nuk ka të lënduar dhe të gjithë pasagjerët kanë arritur të dalin jashtë.

“Sot rreth orës 09:30, një autobus me targa te huaja i cili po qarkullonte nga Hani i Elezit në drejtim të Kacanikut, posa arrin tek vendi ‘Kulla me qeshme’, për shkaqe tani për tani të panjohura, përfshihet nga flaka . Pas kësaj ndalon skaj rrugës dhe të gjithë pasagjeret, dhe drejtuesi i autobusit arrijnë të dalin jashtë dhe nuk ka asnjë të lënduar”, lajmin e konfirmoi zëdhënësi i Policisë për rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli, për arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara