Ruga që të dërgon drejt vendit ku po mbahet takimi Kurti – Vuçiq, vazhdon të jetë e bllokuar

18:04 | 18 Mars 2023

Pas një pauze të shkurtër, takimi mes kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, po vazhdon.

Ekipi i portalit arbresh.info është duke qëndruar atje, dhe bëjnë të ditur se rruga që të dërgon drejt vendit ku po mbahet takimi Kurti – Vuçiq, vazhdon të jetë e bllokuar.

Shpërndaje në rrjete sociale