Pse princesha Kate nuk i lyen asnjëherë thonjtë

00:17 | 28 Tetor 2017

Jeta e Dukeshës Kate Middleton por edhe e pjesëtarëve të tjerë të familjes mbretërore, është e privuar nga një sërë gjërash.

Ata mund të duken shumë perfektë, me një jetë si në përralla, por me siguri që disa gjëra të përditshmërisë së tyre ata nuk i pëlqejnë.

Kate e ka të ndaluar të lyejë thonjtë më manikyr, pasi ngjyrat e ndezura mund të tërheqin shumë vëmendjen dhe kjo nuk i shkon për shtat familjes mbretërore.

Kate duhet të duket sa më e thjeshtë dhe natyrale.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara