Objekt misterioz në qiellin e Meksikës dhe Teksasit

21:16 | 14 Janar 2018

Përdoruesit e rrjeteve sociale kanë ndarë brengën e tyre nëpër platformat online.

Bëhet fjalë për një objekt misterioz që është shfaqur në qiell, e që parë në Meksikë e Teksas, transmeton portali arbresh.info

Objekti i paidentifikuar fluturues është kapur në kamerë nga një meksikane e cila dëgjohet duke pyetur “Çfarë është ajo?” në prapavijë, duke zgjuar kureshtjen e shumë njerëzve.

A do të thotë kjo që UFO-të do të shfaqen më shumë këtë vit, duke konfirmuar ekzistencën e tyre, mbetet të shihet./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara