Google ADS

Kur avioni kthehet në një restorant luksoz (FOTO)

11:35 | 11 Korrik 2017
L G

E keni imagjinuar të hani në një restorant që është brenda një aeroplani? E pra, në sajë të një sipërmarrësi nga Ludhiana, tani kjo mund të bëhet realitet.

Mirë se vini në ‘Hawai Adda’, restoranti i parë aeroplan. Ky rast është i pari në Indi ku një Airbus A320 është bërë një restorant vegjetarian dhe “cocktail bar”.

Avioni ka ruajtur shumë prej karakteristikave të tij origjinale. Restoranti zyrtarisht hapi dyert për publikun një muaj pasi kaloi kontrollet e nevojshme ligjore, në Ludhiana. Përveçse si restorant, “Hawai Adda” gjithashtu shërben si një kafene, apo një sallë kokteilesh. Shikoni fotot se si duket nga brenda.

ffghf

fhfh

Shpërndaje në rrjete sociale