Bariu i cili ngjan Dan Bilzerianit u bë hit në rrjetet sociale

13:22 | 23 Shtator 2020

37-vjeçari Mehmet Taytan, , tërheq vëmendje me ngjashmërinë e tij me fenomenin e mediave sociale Dan Bilzerian. Të rinjtë që shohin Taytan  në rrugë dhe e krahasojnë atë me Bilzerin dhe duan të bëjnë fotografi.

Mehmet Taytan ka thënë se ndjehet mirë për këtë ngjashmëri dhe kjo mund të ndodhë edhe tek tjerët pasi që çdo njeri ka lindur çift.

“Njerëzit në rrugë më bëjnë të dukem si një person i famshëm . Unë mendoj se faqet dhe sytë e mi janë të ngjashëm. Nëse flokët i kam pak më të gjatë, ne jemi të njëjtë. Gjithashtu, unë duhet të kem muskujt. Njerëzit kanë lindur çift dhe është normale të ngjashë me një person tjetër, dëshira ime është që të takojë Dan Bilzerianin ” tha ai .

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara