Tmerrohet audienca nga një aksident kuzhine që i ndodh Gordon Ramsay

16:02 | 31 Mars 2017

Gordon Ramsay ka tmerruar audiencën dhe prezantuesin Frank Skinner kur preu dorën gjatë përdorimit të një shtrydhësi frutash tek “The Nightly Show”.

Gjatë shfaqjes, kuzhinieri skocez kishte vendosur të bënte një shaka me prezantuesin Frank Skinner, transmeton portali arbresh.info.

258-17690851_10154290615066196_349520729_n

Sapo ua tregoi shikuesve qëllimin e tij, ai mori shtrydhësen që po përdorte dhe bëri sikur po i këputej gishti. Stafi i shfaqjes vrapoi t’i shkonin në ndihmë kurse prezantuesi kishte mbetur i tronditur.

Pa e ditur që gjithçka ishte veç një marifet ai shprehu shqetësimin e tij për kuzhinierin.

Pse një kohe kuzhinieri 50-vjecar ngritët në këmbë dhe ia tregon të vërtetën.

Gordon nuk njihet për sensin e tij të humorit, por u vlerësua shumë kjo ideja e tij e shakasë./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara