Hajnat ja vjedhin arin, dhe ja lënë një gotë ujë në kuti

18:17 | 19 Gusht 2021

Një gruaje i ka ndodhur një ngjarje e pazakontë.

Hajnat i kanë vjedhur ari në vlerë të 150 mijë lirave turke,  raporton ShowTv, transmeton arbresh.info.

“Hajni ka lënë edhe një gotë ujë në njërën prej kutive”, është shprehur gruaja që i është vjedhur ari.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në Stamboll, dhe se policia ka arritur të gjejnë personat, një burrë dhe një grua ashtu si shihet edhe në video.

Lajmin në fjalë e gjeni në minutën 21-të./Showtv/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara