Cila “dritare” ju tërheq më shumë? Ky test zbulon sa romantik jeni!

01:16 | 13 Shkurt 2021

Zgjidhni “dritaren” që ju tërheq më shumë dhe në këtë mënyrë do të përcaktoheni se sa romantik jeni.

Dritarja #1

Ju dashuroni pa kushte.

Dëshironi më të mirën për personin e afërt, doni që të keni një marrëdhënie të ngjajshme me ato të romaneve të dashurisë. Doni një natë të mbushur me qirinjë dhe lule, transmeton portali arbresh.info

Kjo nuk është veçanërisht e mrekullueshme për ju, është normë,

Për të tëra që jepni, ju kërkoni që të merrni pas, kërkoni dashuri pa kushte edhe nga partneri.

Dritarja #2

Jeni misterioze në dashuri.

Jeni të zjarrtë dhe tërheqës, por rrallë e zbuloni natyrën tuaj të vërtetë. Jeni dehës dhe misterioz, prandaj kurrë nuk jepni shumë. Në këtë mënyrë, ju edhe mbroheni nga lëndimet.

Megjithatë, sipas mediumit kroat Astma, askush nuk ngopet me sharmin tuaj misterioz.

Dritarja #3

Jeni dashnor i/e qetë

Ju keni një efekt qetësues tek njerëzit përreth jush. Besimi dhe besnikëria janë të rëndësishme për ju me partnerin tuaj, dhe duhet pak kohë për t’u ngrohur për njerëzit e rinj.

Por sapo t’ia jepni zemrën dikujt, ju jeni fort besnikë.

Dritarja #4

Jeni dashnor i/e pasionuar

Ju jetoni një jetë të pasur fizikisht dhe seksualisht, prandaj gjithmonë konsideroheni si të zjarrtë në një marrëdhënie.

Ju shprehni energji të fortë dhe gjithmonë keni kontroll, prandaj të gjithë duan që të kalojnë kohën me ju./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara