Si mos të ndodhin aksidente| Ky shofer vozitë veturën në anën e kundërt të shiritit rrugor

11:54 | 5 Gusht 2021

Përpos aksidenteve të shumta që ndodhin anembanë vendit të mëdha janë edhe shkeljet të cilat bëhen në trafik nga drejtuesit e veturave.

Shoferi i një veture që shihet në fotografinë e marrë në periskopi, drejtoi atë në anën e kundërt të magjistrales Prishtinë-Pejë.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës vetë në 24 orëshin e fundit kanë ndodhur 29 aksidente me të lënduar dhe 95 me dëme materiale./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara