Shi i madh në Vushtrri, vështirësohet qarkullimi i qytetarëve

14:52 | 16 Korrik 2021

Shi i madh është duke rënë në Vushtrri, duke vështirësuar edhe qarkullimin e qytetarëve.

Edhe Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka paralajmëruar reshje të shiut sot dhe në ditët e ardhshme./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara