Sa herë gruaja e pyet se ku janë fëmijët, ky baba i dërgon asaj fotomontazha gazmore

09:16 | 14 Korrik 2021

Sa herë që një grua e pyet se ku janë fëmijët, ky baba ka kohë që të tallet me të.

Në fakt, ai i dërgon asaj fotomontazh gazmore, por që realitet duken si bizare.

“OnAdventureWithDad” tashmë ka publikuar edhe imazhet më të reja, natyrisht, ato janë gazmore!

Shikoni fotografitë e mëposhtme dhe vlerësojeni vetë. /Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara