Malishevë| Ky zjarrfikës, shuan etjen e tij, pas shuarjes së zjarrit

11:25 | 5 Gusht 2021

Ky zjarrfikës, shuan etjen e tij, pas shuarjes së zjarrit, ndërsa shihet edhe i përgjakur gjatë luftës së tij me zjarret.


Kjo foto është bërë në Lladrovc, në pasditen e djeshme, përderisa zjarrfikësit e Malishevës, përballen me zjarret dhe kjo është përditshmëria e tyre në punë, pa orar, 24 orë në ditë në shërbim./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara