Festa e glamuroze e Jehona Sopit për ditëlindje, sa vjeç mendoni se ka mbushur?

13:49 | 17 Tetor 2021

Jehona Sopi ka organizuar një festë glamuroze për ditëlindjen e saj të 41-të.

Festa duket se është organizuar në shtëpinë e saj në mesin e familjarëve dhe miqve.

Në fotografitë e festës duket se aty ishin Neki Emra e Vesa Luma./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara