Duda Baljes s’i pëlqen karriga, ulet në tavolinën e sallës së Kuvendit

11:00 | 24 Nëntor 2022

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje sot po merr pjesë në seancën plenare.

Gjatë gjithë paraqitjeve të saj, Duda është komentuar për stilin unik që e ka. Ajo vishet bukur dhe me shije, ka dhe një pamje të bukur e cila çdoherë komentohet pozitivisht, shkruan arbresh.info

Por, përkundër kësaj sot vëmendje mori për gjestin e saj të keq, ku në vend të karriges u ul në tavolinë.


Një gjest si ky, nuk i ka hije një deputeti të Kuvendit të Kosovës.

Përndryshe, bukuria dhe linjat trupore fantastike që posedon e kanë bërë që shpesh të njihet edhe si deputetja më joshëse e Kuvendit. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale