Brenda hotelit mahnitës në Japoni, me të cilin ‘ra në dashuri’ edhe Jessica Alba

23:21 | 30 Prill 2017

Nuk është aspak e vështirë të shihet se pse aktorja e njohur Jessica Alba ran ë dashuri me hotelin Hoshinoya, në Kyoto, Japoni.

I ndërtuar në mes të pemëve dhe me pamje nga lumi, hoteli jep pamjet mahnitëse që ka natyra në Japoni, transmeton portalia arbresh.info.

Për revistën Vanity Fair, aktorja Jessica Alba tha se ai është një vend magjik dhe një vend jashtëzakonisht i qetë.

Fillimisht në këtë pjesë ishte ndërtuar vetëm një villë private para 100 vitesh, ndërsa tani është kthyer në një hotel që vizitohet nga shumë turistë./Arbresh.info

to to1 to2 to5 to6 to7 to8 to9 to10

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara