Arta Nitaj sërish ia vë “flakën” Instagramit me fotot e fundit

20:04 | 4 Shkurt 2023

Bukuroshja e njohur Arta Nitaj është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Arta ndan shumë shpesh me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Bukuroshja me origjinë nga Peja, së fundmi ishte në pushime në Tajlandë, dhe vendosi të publikojë për ndjekësit e saj në Instagram, disa fotografi nga pushimet e saj.

“Isha në Tajlandë, tri javë më vonë mora tri fotografi në total”, shkroi Nitaj në mbishkrimin e fotografive.

Në mesin e imazheve provokuese, ajo kishte edhe një fotogtrafi të përbashkët me bukuroshen tjetër të njohur, Arta Elezaj.

Arta përndryshe është shumë e komentuar për paraqitjet e saj provokuese nga resortet luksoze dhe udhëtimet anë e kënd globit.

Shpërndaje në rrjete sociale