Arta Elezaj shfaqet joshëse

12:39 | 10 Tetor 2021

Arta Elezaj po vazhdon të sjellë imazhe provokuese dhe që nuk kalojnë pa vëmendjen.

Bukuroshja nga Klina, edhe një here ka vënë në pah format për të cilat ajo është e përkushtuar me ushtrime intensive në palestër, e të cilat i thekson në secilën paraqitje.

Modelja dhe aktorja e njohur këtë herë u shfaq provokuese, e veshur në një fustan të shkurtër dhe të ngushtë me ngjyrë të zezë.

Ajo kompletoi paraqitjen me një çantë të vogël dore me ngjyrë të gjelbër dhe atlete të bardha me detaje me ngjyrë të kuqe nga marka “Alexander McQueen”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara