🔴LIVE Kryeministri, Albin Kurti dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama mbajnë konferencë për medie

10:39 | 27 Shtator 2021

🔴LIVE Kryeministri, Albin Kurti dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama mbajnë konferencë për medie

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara