Letra e hapur e Odës së Hotelerisë dhe Turizmit për Vjosa Osmanin, Avdullah Hotin e partitë politike

13:52 | 13 Janar 2021

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit të Kosovës ka mbajtur konferencë të jashtëzakonshme për media lidhur me sitautën e pandemisë ku zyrtarët shtetëror i kanë tejkaluar masat e respektimit kundër pandemisë Covid-19.

LEXO edhe: Afrim Muqiqi: Neve na kufizuat, e në salla dasmash po mbani tubimet elektorale – Arbresh.info

Ata i kanë drejtuar një letër të hapur u.d presidentes, Vjosa Osmani, kryeministrit, Avdullah Hoti, dhe partive politike, raporton arbresh.info.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara