Kurti në KEK, takohet me menaxhmentin

08:19 | 17 Gusht 2021

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ditën e sotme e ka filluar më vizitë ne Termocentralin Kosova A.

Kryeministri në këtë vizitë është i shoqëruar nga ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli.

Kurti do të vizitojë edhe Divizionin e Prodhimit të Qymyrit dhe pastaj Termocentralin Kosova B./V.S./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara