Shqipëri, 7 të vdekur dhe 789 raste të reja me Covid-19

18:30 | 24 Janar 2022

Shtatë persona kanë humbur jetën nga Covid-19 në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit, njofton Ministria e Shëndetësisë.

Janë shënuar 789 raste të reja nga 3667 testime.

Janë shëruar 1824 qytetarë gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar numrin e të shëruarve në 222,508 që nga fillimi i epidemisë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara