Këto janë të gjitha masat që pritet t’i marrë qeveria (DOKUMENT)

20:31 | 10 Nëntor 2020

Qeveria e Kosovës, të mërkurën pritet të marrë vendim për masat e reja kundër virusit COVID-19.

Gazeta InFokus ju sjell dokumentin me të gjitha masat të cilat pritet të hyjnë në fuqi në momentin që nënshkruhen nga kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti.

Ndërsa të mërkurën është paralajmëruar një konferencë për media e kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti dhe ministrit të shëndetësisë, Armend Zemajt, për të treguar se kur do të hyjnë në fuqi këto masa.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara