424 raste të reja dhe një viktimë nga COVID-19 në Kosovë

14:59 | 12 Janar 2022

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19.

Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 424 raste të reja të infektuara me këtë virus.

Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara