Një burrë pren në fyt një grua në parkingun e qendrës tregtare

13:14 | 29 Qershor 2017

Një person ka prerë në fyt një grua në parkingun e një qendre tregtare në Kent te Britanisë së Madhe, këtë mëngjes.

Një pjesë e daljes së qendrës tregtare është mbyllur pas incidentit që thuhet se ka ardhur pasi burri e ka mbyllur partneren e tij në një makinë, transmeton arbresh.info.

Në vendin e ngjarjes është parë shumë gjak dhe njerëzit mund të dëgjoheshin duke bërtitur ka thënë një dëshmitar.

Të paktën dhjetëra makina të policisë së bashku me zjarrfikësit janë dërguar në vendngjarje./Arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara