“Mrekullia e bardhë’: Ujëvarat e Niagara ngrihen

15:28 | 24 Shkurt 2021

Temperaturat në SH.B.A. kanë vazhduar intervalin negativ si rezultat i ‘Vortexit Polar’ që ka paralizuar shumicën e shteteve.

Si ana SHBA dhe ana e Kanadas e Niagara Falls është ngrirë, dhe kjo është një mrekulli e dimrit. Shihni disa nga fotografitë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara