Komuna e Prishtinës përuron anekset e ndërtuara në dy kopshte fëmijësh

07:48 | 27 Dhjetor 2017

Komuna e Prishtinës përuron sot aneksin e ndërtuar në kopshtin e fëmijëve “Ngjyrat” dhe atë në kopshtin e fëmijëve “Gëzimi ynë”.

Përurimi i parë bëhet në ora 10:00 ndërkaq i dyti në ora 11:30./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale