Skenat e puthjes mes Baris dhe Elcin kthehen në diskutimin e të gjithëve

11:33 | 13 Nëntor 2017

Është dhënë premiera e filmit “Kohë për lumturi” me protagonistë Baris Arduc dhe Elcin Sangu. Të gjithë ishin të gëzuar për rikthimin në ekran të dy aktorëve të serialit “Dashuri me Qira”.

Megjithatë, fansat e dyshes së njohur shkojnë përtej xhirimeve apo profesionit, pasi ata do të donin t’i shihnin dy aktorët bashkë edhe në jetën reale.

Ndaj, kudo janë publikuar skenat e puthjeve mes tyre në film, janë përhapur kudo në internet duke nënkuptuar një ndjenjë mes aktorëve.

Megjithatë, si Elcin dhe Baris kanë mohuar një fakt të tillë. Të dy ata e kanë gjetur personin e tyre të zemrës.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara