Majk dhe Capital T sjellin bashkëpunimin “Hala”

17:25 | 6 Nëntor 2019

Dy nga reperat më të pëlqyer të estradës kosovare kanë sjellë këngën e re.

Bëhet fjalë për Majk dhe Capital T që kanë publikuar “HALA” të shoqëruar me klip, shkruan portali arbresh.info.

Teksti është shkruar nga vetë reperat Majk dhe Capital T, Beat-i nga Rzon kurse muzika nga Avaxus.

Ky është bashkëpunimi i tretë i dyshes pas këngëve “Pasha Jetën” dhe “Asnjoni”./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara