Google ADS

Prezantohet telefoni ultra i hollë! (video)

18:56 | 5 Mars 2015

Telefoni Gionee ka thyer rekord kur flasim për trashësinë e celularëve, i cili është vetëm 5 milimetra i hollë.

Performanca e tij në Kongresin Botëror të Celularëve në Barcelonë, ka shënuar disa karakteristika të reja të cilat kanë “robëruar” dizajnin dhe skajet tepër të holla.

Për më tepër shikoni videon në vijim dhe binduni edhe vetë./Koha

Shpërndaje në rrjete sociale