Zyrtare: Lajm shumë i keq për Real Madridin para ndeshjes me Bayernin

11:39 | 17 Prill 2017

Real Madrid do të takohet nesër në ‘Santiago Bernabeu’ në ndeshjen e dytë çerekfinale të Ligës së Kampionëve ndaj Bayern Munichut, përcjellë Arbresh.info.

Gareth Bale, Pepe dhe Raphael Varane nuk do të jenë në shërbim të trajnerit Zinedine Zidane për shkak të lëndimeve.

Një gjë e tillë është konfirmuar nga mediat spanjolle pas stërvitjes së fundit të Real Madridit.

Megjithatë, madrilët kanë epërsi të lartë për këtë ndeshje pasi që në takimin e parë ka arritur fitore me shifrat 2:1. /Arbresh.info