U maskua si gazetarë për të bërë foto me Ronaldon

09:50 | 21 Nëntor 2017

Kampioni i Evropës, Real Madrid, ka zbarkuar në Qipro për ndeshjen e radhës me APOEL-in në kaudër të Ligës së Kampionëve, ndeshje e vlefshme për grupin H.

Superylli portugez, Cristinao Ronaldo është një futbollistët që ka më së shumti tifozë në mbarë botën.

Dhe sigurisht që ka dhe në Qipro, një tifozë kishte vendosur që të maskohet si gazetar dhe po bënte foto gjatë arritjes së ekipit të Realit në hotel.

Në momentin kur Ronaldo zbriti nga autobusi, ai vrapoi në drejtim të portugezit për të bërë një foto.

Sigurimi i tij reagoi duke mos e lejuar të ketë kontakt.

Reali renditet në pozitën e dytë, me dy pikë më pak se Tottenham që është lider i grupit. /abresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale