Google ADS

Suarez shënon përsëri

13:20 | 8 Mars 2015

Duket se Suarez tashmë është kthyer në formën e tij më të mirë.

Sulmuesi i Barcelonës ka shënuar sërish në ndeshjen e cila është duke u luajtur tani, në të cilën ndeshje Barcelona është duke udhëhequr me rezultat 3-0.

Aktualisht po zhvillohet minuta e 56-të e ndeshjes, dhe golat për Barcelonë i kanë shënuar Suarez në minutën e 5-të dhe Pique në minutën e 49-të, dhe Messi në minutën e 55-të nga pika e bardhë.

https://www.youtube.com/watch?v=Tow46DDdU7A

https://www.youtube.com/watch?v=SP2rFK6E9v8

Minuta e 63-të Messi shënon përsëri, për rezultatin 4-0.

https://www.youtube.com/watch?v=H1ayDeZ_rIQ

Minuta e 68-të Messi shënon golin e tij të 3-të, për rezultatin 5-0.

https://www.youtube.com/watch?v=-a07FfCOTV8

Minuta e 80-të, Alberto Bueno shënon për Rayo Vallecanon, për rezultatin 5-1.

Minuta e 91-të, Suarez shënon përsëri, për rezultatin përfundimtar 6-1.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale