Shqipëria kërkon fitore në sfidën e vështirë kundër Hungarisë

10:08 | 5 Shtator 2021

Shqipëria do të kërkojë fitore sot kundër Hungarisë në kualifikimet për botërorin e ardhshëm, në ndeshjen që luhet në “Ai Albania Stadium”.

Ndeshja fillon në ora 18:00. Shqipëria humbi ndeshjen ndaj Polonisë në mesjavë dhe kjo do të jetë një ndeshje shumë e rëndësishme për të mbetur në hap me skuadrat tjera të grupit.

Anglia, Polonia, Hungaria, Andora dhe San Marino janë kundërshtarë e Shqipërisë në grupin I./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara