Google ADS

Shkëndija – Milan, ja lajmi i fundit

14:59 | 22 Gusht 2017
Arbresh.info

UEFA ka caktua gjyqtarët për ndeshjen e kthimit Shkëndija – Milan.

Gjyqtari kryesor i këtij takimi do të jetë István Kovács.

Ndihmës të Kovács do të jenë: Vasile Florin Marinescu dhe Ovidiu Artene, kurse gjyqtari i katërt është Marius Avram.

Ndeshja mes Shkëndijës dhe Milait do të luhet të enjten në Shkup, nga ora 20:45.

Shpërndaje në rrjete sociale