Salah ia kthen përgjigjen Real Madridit

08:21 | 25 Mars 2018

Egjiptiani refuzon Real Madridin.

Mohamed Salah dëshiron të qëndrojë te Liverpool.

Sipas “Mirror”, egjiptiani do të refuzojë ofertën e Real Madridit, përcjellë “Lajmi.net”.

Salah është shumë i lumtur në “Anfield” dhe nuk e mendon largimin.

Me kontratën e re te Liverpool, Salah do të fitojë 200 mijë funte në javë. /Lajmi.net/

Shpërndaje në rrjete sociale