Reali edhe me një lojtar të ri

09:35 | 6 Mars 2015

Televizioni spanjoll “La Sexta”, raporton se Real Madrid dhe Porto kanë arritur marrëveshje për transferimin e mbrojtësit brazilian Danilo.

Raportohet se marrëveshja në mes dy klubeve është nënshkruar dhe se ka mbetur vetëm nënshkrimi i kontratës me lojtarin.

Besohet se në këtë marrëveshje nuk do të përfshihet Casemiro, i cili është i huazuar tek Porto gjatë këtij sezoni.

Shpërndaje në rrjete sociale