Pepe dhe Coentrao mungojnë në stërvitje

16:42 | 1 Qershor 2017

Real Madridi është stërvitur në Valdebebas për herë të fundit të enjten para rrugës për në Cardiff për finalen e Ligës së Kampionëve të shtunën më 3 qershor kundër Juventusit.

Pepe mungoi në stërvitje sepse nuk ishte në gjendje të stërvitet me bashkëlojtarët e tij, ndërsa Fabio Coentrao gjithashtu nuk zhvilloi stërvitet me bashkëlojtarët duke i kryer ato i vetëm, transmeton portali arbresh.info.

Zinedine Zidane ftoi djalin e tij Enzon për të përmbushur grupin në seancën stërvitore në të cilën yjet e Madridit punuan me topin duke ushtruar në goditjeje.

Ata do të nisen për në Cardiff të premten para seancës së fundit stërvitore në stadiumin ‘Millennium’./arbresh.info

Lajmet më të lexuara