Google ADS

Pellegrini: Man City nuk është në krizë

22:41 | 10 Shkurt 2015
Arbresh Info

Skuadra e Pellegrinit ka startuar shumë dobët në vitin 2015 duke bërë që të mbesë mbrapa me pikë në luftën për titull, por Pellegrini insiston se skuadra e tij nuk është në krizë.

“ Ne jemi në një situatë normale, jemi ende në garë për titullin e Ligës së Kampionëve, ndera nëse fitojmë lojën në ligë që e kemi nesër  do të kemi vetëm një pikë më pak se sa në vitin e kaluar.”

“ Skuadra është në formë, dhe besojë që do të marrim të tri pikët në lojën e ardhshme.”

Shpërndaje në rrjete sociale