Google ADS

Mourinho trajneri më i mirë në botë

10:42 | 2 Mars 2015

Tottenham e humbi finalen e Kupës së Ligës me rezultat 2-0 ndaj Chelsea, dhe trajneri i Tottenham ndihet i nderuar që në finale është takuar me skuadrën e Mourinhos.

Pas ndeshjes Mourinho deklaroi se Tottenham është skuadër tepër e fortë dhe se e çmon lartë punën e trajnerit të tyre, ndërsa Mauricio deklaroi se Mourinho është trajneri më i mirë në botë, e admiron atë dhe se ndihet i nderuar që u takua me të në finale.

Shpërndaje në rrjete sociale