Milot Rashica kërkon t’i japë fund “agjërimit”

18:03 | 10 Mars 2021

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën në mes të Arminia Bielefeld dhe Werder Bremen.

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, e nis titullar këtë takim.

Ai ka zhvilluar disa paraqitje të mira së fundmi, por vazhdon të vuajë për gola.

Rashica ende nuk e ka gjetur golin e parë për sezonin 2020/21 dhe sonte do të kërkojë ta bëjë këtë, teksa numëron tre asiste, raporton Gazeta Express.

Arminia Bielefeld:

Werder Bremen:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara