Google ADS

Mexes: E kemi humbur udhën

12:30 | 8 Mars 2015

Skuadra italiane Milan, nuk ka arritur të ruajë fitoren, në ndeshjen ndaj Hellas Veronas, në shtëpi, pasi në minutën pësuan gol, për të barazuar 2-2.

E për mbrojtësi e Milanit, Philippe Mexes  Milani “ka humbur rrugën”.
Dhe Mexes ka marrë përgjegjësinë për golin e dytë, pasi ai dhe Bocchetti shkuan për topin e njëjtë, duke i lënë hapësirë Lopezit, shkruan Koha.net.

“Në fund e humbëm udhën. Është turp, sepse ishte e rëndësishme që të fitonim në shtëpi. Të pranosh një gol në minutat e fundit nuk është mirë.. . Humbëm dy pikë”, deklaroi francezi.

Shpërndaje në rrjete sociale