Google ADS

Llapi transferon talentin Erlind Mulaj

16:00 | 12 Qershor 2024
D.H

Llapi ka arritur marrëveshje me talentin Erlind Mulaj.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë skuadra e Llapit përmes një postimi në rrjetin social Facebook, shkruan Arbresh.info.

Mulaj është 18 vjeç  dhe luan si sulmues i krahut të majtë i cili karrierë ka bërë tek skuadra e Istogut.

Ky është transferimi i tretë i Llapit pas Blend Baftiut dhe Valmir Berishës, teksa ka rinovuar kontratat edhe me disa lojtar tjerë kyç të skuadrës.

Kujtojmë se Llapi ka nisur përgatitjet për stinorin e ri ku do të nis me kualifikimet për Europa League./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme