Këtu mund ta shikoni ndeshjen Joshua-Pulev

23:33 | 12 Dhjetor 2020

Anthony Joshua do të ndeshet sonte në ndeshjen e fundvitit kundër Kurbat Pulev.

Meçi në mes të Joshuas dhe Pulevit do të fillojë rreth orë 23:30 dhe po cilësohet si njëri prej supermeçeve në boksin profesionit.

Boksieri i njohur britanik do të tentojë sonte që të mbrojë titujt e tij në pesha të rënda si: WBA, IBF dhe WBO kundër bullgarit Pulev.

Meçi ishte paraparë që të zhvillohet më 20 qershor por pandemia bëri që ai të shtyhet për fundvit.

Kjo përballje pritet që të zhvillohet në SSE Arena të Wembley. /GazetaExpress/

Ky është linku ku mund ta shikoni ndeshjen.

https://www.vipboxtv.se/anthony-joshua-stream-live

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara