Kamara në radarin e Barcelonës

20:35 | 11 Dhjetor 2020

Barcelona duket se po shikon me ngulm për t’u përforcuar në mbrojtje sivjet

Kështu, sipas mediave spanjolle prioritet për skuadrën nga Camp Nou do të jetë transferimi i një mbrojtësi në janar.

Mbrojtësi i Marseille, Boubacar Kamara është në listën e synimeve të skuadrës së Koeman për afatin e janarit.

Futbollisti i Marseille tashmë është duke u përcjell edhe nga Bayern Munich, por Mundo Deportivo thotë se skautët e Barçës janë impresionuar në të dhe i kanë rekomanduar klubit që të hynë në garë për të.

Kujtojmë se në listën e dëshirave për t’u përforcuar në mbrojtje Barcelona e ka edhe shqiptarin, Shkodran Mustafi. /GazetaExpress/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara