Google ADS

Johnson mund të largohet nga futbolli anglez?

17:44 | 9 Mars 2015

Mbrojtësi i Liverpoolit, Glen Johnson, ka pranuar se mund të largohet nga Premier Liga gjatë afatit kalimtar të verës.

30-vjeçari, kontrata e të cilit me Liverpoolin përfundon në fund të këtij stinori, ka konfirmuar se ka pasur bisedime me disa skuadra jashtë Anglisë.

“Kam pasur bisedime. Do të ishte mirë për fëmijët që të shkojnë jashtë vendit, por nuk po mendoj për këtë pasi që kam edhe dy muaj kontratë për qëndrim këtu. Për këtë do të mendoj më vonë. Duhet të presim dhe të shohim”, ka thënë Johnson.

Johnson në 12 ndeshjet e fundit të Liverpoolit ka vetëm 1 paraqitje.

Shpërndaje në rrjete sociale