Google ADS

Formacionet zyrtare: Real Zaragoza – Real Madrid

20:24 | 29 Janar 2020
Arbresh Info

Ka mbetur me pak se një orë para se të fillojë ndeshja mes Real Zaragoza dhe Real Madrid, e vlefshme për Copa del Rey.

Të dy skuadrat do bëjnë më të mirën në mënyrë që të kualifikohen në fazën tjetër, transmeton portali arbresh.info.

“Los Blancos” janë favorit për shkak të formës së mrekullueshëm që po kalojnë, ende të pamposhtur në 18 ndeshjet e fundit.

Formacionet zyrtare:

Real Zaragoza (4-4-2): Raton; German, Grippo, Atienza, Clemente; Kagaëa, Igbekeme, Eguaras, Soro; Linares, Pereira.

Real Madrid (4-3-3): Areola; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Kroos, Valverde, James; Vinicius, Lucas, Jovic.

https://twitter.com/realmadrid/status/1222591274961768448

Kujtojmë që ndeshja fillon në ora 21:00./arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale