Driton Kuka dhe Distria Krasniqi të nominuar për më të mirët e botës

12:10 | 25 Nëntor 2021

Federata Ndërkombëtare e Xhudos ka hedhur votimin online për të zgjedhur më të mirët e vitit 2021.

Në konkurrencën e trajnerëve, Driton Kuka është në mesin e pesë trajnerëve më të mirë.

Sa i përket garuesve, në garë është Distria Krasniqi.

Votimi është online dhe mund të votoni për Kukën dhe Krasniqin, të cilët kanë dëshmuar veten në këtë sport, duke përfaqësuar Kosovën denjësisht.

Linku për të votuar: LINK

/Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara