Bayerni i bënë të fala Barcelones, “Lewa ne po vijmë’

19:18 | 25 Tetor 2022

Barcelona do të përballet me Bayern Munchen të mërkurën në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Katalanasve u duhet fitorja dhe në të njëjtën kohë barazimi ose humbja e Interit ndaj Victoria Plzen.

Bayern Munich është nisur për në Spanjë, teksa Thomas Muller e ka shfrytëzuar rastin ta ngacmojë ish-bashkëlojtarin e tij, Robert Lewandowski.

“Lewa, ne po vijmë”, tha Muller duke qeshur.

Shpërndaje në rrjete sociale