Arsenali gjen zëvendësuesin e Ramsey

17:21 | 9 Tetor 2018

Arsenali ka filluar të mendojë për zëvendësuesin e Aaron Ramsey.

Mesfushori nga Uellsi në fund të sezonit do të largohet nga Arsenali.

27 nuk është në planet e trajnerit Unay Emery, dhe nga sezoni tjetër do t’i duhet të gjejë një tjetër skuadër.

Zëvendësimi i tij sipas ‘Abola’ do të vijë nga Portuglia.

Bëhet fjalë për Hector Herrera, 28 vjeçari nga Meksika i cili është pjesë e Portos që nga viti 2013, dhe në 141 paraqitje ka shënuar 21 gola

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara